שירות תרגום שיווקי

תרגום שיווקי

תרגום שיווקי הוא תרגום מסחרי של פרוספקטים, קטלוגים, שילוט, מודעות לעיתונים, מצגות שיווקיות, חומר פרסומי, ועוד. מסמכים מסוג זה מציגים אתגר בהעברת המסר השיווקי תוך שמירה על שפה קולחת, מדויקת ומקצועית. תרגום שיווקי מוצלח דורש מתרגם מקצועי, השולט ומבין את תחום השיווק ואת שפתו, ובעל ניסיון בתרגום מסוג זה. בתרגום שיווקי יש צורך בהכרת מגוון סוגי הפרסומים השונים, אשר דורשים כל נושא לגופו גישה אחרת, בהתאם לקהל היעד ולחומר המתפרסם.

תרגום שיווקי הינו תרגום הדורש בקיאות בשפת התרגום, אך גם בניב המקומי ולעיתים בעגה המקומית (סלנג). לשם כך ישנו צורך בתרגום הנערך על ידי מתרגמים מקומיים מן המדינות שלשפתן מתורגמים חומרי הפרסום. בתרגום שיווקי ישנה דרישה לניסוח באוריינטציה שיווקית, לשם העברת המסר משפה לשפה. תרגום מסוג זה אינו יכול להיות ליטראלי, אלא מדויק ועם זאת קולע.

אצלנו בתרגום פור יו, ניתן למצוא מענה עבור תרגום שיווקי בתחומים שונים. אנו מספקים תרגום איכותי עם יחס מודע במיוחד לפרסום. ניתן לעבוד בצמוד לבקשות מיוחדות של הלקוח, באופן רציף, עם תמיכה בדוגמאות לכל אורך מהלך העבודה עד להגשה הסופית של התרגום המלא.

בנינו אתר חדש, אז אנחנו מציעים הצעה חדשה

  • 20% הנחה
  • על שלושת העמודים הראשונים
  • לכל השפות
  • לכל הלקוחות

דברי המנכ"לית

נגן וידאו

שאל אותי שאלה

מה יש ללקוחות שלנו להגיד

Scroll Up

אנחנו כאן לחסוך לך זמן - רק תשאיר פרטים ואנחנו נחזור אליך מתי שנוח לך