תרגום קורות חיים לאנגלית

קחו את תרגום קורות החיים לאנגלית שלכם צעד אחד קדימה!

תרגום קורות חיים לאנגלית

קורות החיים שלכם מהווים את התקציר המקצועי שלכם: כאשר אתם שולחים אותו למקום עבודה חדש, הוא מעניק למעבידים הפוטנציאליים שלכם את התמונה הראשונית שלכם כבני אדם. הניסיון התעסוקתי שלכם, ההכשרות והכישורים הייחודיים שלכם, אפילו אופן הניסוח של הטקסט – יילקחו בחשבון, כאשר הם ישקלו אם לזמן אתכם לראיון או להמשיך למועמד הבא.

פעמים רבות, מקומות עבודה יבקשו מכם לשלוח שני סטים של קורות חיים: האחד בעברית והאחר – תרגום קורות חיים לאנגלית. בנוסף, כאשר אתם מנסים להציע את עצמכם למשרות בחו"ל, אתם תזדקקו לקורות חיים שימחישו למנהלה את השליטה שלכם בשפה ויציגו אתכם באור בולט, שיניע אותם לזמן אתכם לראיון בארצם.

אנו כאן בתרגום 4 יו, מכירים היטב את הצורך בקורות חיים מופתיים, שישרו על המעבידים רושם ראשוני חיובי וכי אתם בדיוק מי שהם זקוקים לו, למשרה המיועדת. בזכות הניסיון הרב שלנו, אנו מספקים את קורות החיים המצוחצחים ביותר, האותנטיים ביותר והמרשימים ביותר, שיתפסו את עין המנהלים.

ניסוח איכותי של קורות חיים 
קורות החיים שניסחתם כאן בישראל, לא בהכרח ישקפו את התסריט המקובל, אליו רגיל הקהל האמריקאי. לאמריקאים, אנגלים, סקוטים וקנדים – כולם ניב שיח דומה, אך שונה ודרך מקובלת לנסח קורות חיים ברמה גבוהה. שיח שאיננו מתאים לניב המקובל או אינו מובן כראוי, ייתפס בעיניהם של הקוראים לשלילה ועלול לפגוע בסיכויים שלכם לקבל זימון לראיון עבודה.

תרגום 4 יו מבססת מבנה ותרגום קורות חיים לאנגלית, על פי דרך התרגום המקובלת והדיאלקט המתאים – כך שמקבלי קורות החיים יתרשמו מכם לטובה ויראו בכם מועמדים של כבוד. אוצר המילים הרחב שלנו, יסייע לבטא את הניסיון ואת החזון האישי שלכם באופן מלא. זאת ועוד, אנו נדאג לערוך ולעבור על קורות החיים שלכם פעמים רבות – בכדי להבטיח כי כל פסיק ונקודה מצויים במקומם המתאים.

בזכות הניסיון הרחב שלנו, כיום תרגום 4 יו מעניקה שירות אדיב ומקצועילחברות, תאגידים ופרטיים – בכדי לספק להם תרגומים איכותיים ומדויקים. נשמח שתפנו אלינו.

תרגום קורות חיים לאנגלית
פרויקטים שאנחנו מלווים
חברות שעובדות איתנו
תמלולים
מסמכים שתרגמנו

מה יש ללקוחות שלנו להגיד

כל שירותי התרגום

כל שירותי התרגום

10% הנחה לרגל השקת האתר החדש
לפונים דרך האתר

רוצים הצעת מחיר בתוך שעה?

Scroll Up

אנחנו כאן לחסוך לך זמן - רק תשאיר פרטים ואנחנו נחזור אליך מתי שנוח לך