שירות תרגום מקצועי

תרגום מקצועי

תרגום מקצועי – הגעתם למקום הנכון!
בעידן הגלובלי בו אנו חיים יש חשיבות גבוהה מאוד לתרגום בכלל ולתרגום מקצועי בפרט. במרחק קליק אחד ניתן ליצור קשר עם לקוחות ממדינות שונות כמו רוסיה, ברזיל, סין, הודו, ארה"ב ועוד, ותרגום מקצועי ומוצלח יכול לגרום לכם לנסוק!

מתרגם מקצועי טוב בקיא בניואנסים הדקים ביותר
תרגום מקצועי יכול להיעשות רק ע"י מתרגמים מקצועיים, הדוברים את שפת המקור ובקיאים בסלנג, בניואנסים, בתרבות, בהיסטוריה ועוד.לרשות חברת TARGUM 4 U עומדת נבחרת מנצחת של מתרגמים מקצועיים ואיכותיים, המתמחים במגוון רחב של שפות, כך שכל לקוח יכול ליהנות מתרגום מושלם לשפה לה הוא זקוק.

 

TARGUM 4 U – כל יתרונות התרגום במקום אחד:
ניהול פרויקטים גדולים בזמן קצר  – אחד היתרונות הבולטים של חברת TARGUM 4 U  טמון ביכולתה של החברה לנהל פרויקט תרגום גדול ומורכב בזמן קצר, תוך כדי שמירה על איכות גבוהה .
התנהלות מול איש קשר אחד – איך מתמודד לקוח שצריך למשל תרגום של שלוש שפות? במידה והוא פונה למתרגם יחיד עליו לפנות לשלושה מתרגמים שונים! מעבר לכאב הראש מדובר על בזבוז משווע של זמן. בעבודה מול TARGUM 4 U  ההתנהלות היא רק מול אדם אחד, מנהל הפרויקט, ולא משנה כמה שפות יש לתרגם.
זמינות מרבית – נושא הזמינות הינו חשוב ביותר. צוות המשרד עובד סביב השעון  , מתחייב ועומד בלוחות זמנים קצרים, תוך כדי שמירה על רמת תרגום גבוהה ואיכותית.
תודעת שירות גבוהה ויחס אישי – השירות שמקבלים לקוחות החברה הינו אישי, וכולל ליווי צמוד לאורך כל הפרויקט. מנהל הפרויקט, שמלווה את העבודה מטעם TARGUM 4 U, זמין לכל שאלה או בקשה.
הגהה ועריכה מקצועית – הפרויקט נמסר ללקוח רק אחרי שעבר הגהה ועריכה מקצועית ע"י מתרגם נוסף בתחום ההתמחות . החברה שומרת על סטנדרט עבודה גבוה ומקצועי, ולכן כל עבודת תרגום עוברת דאבל צ'יק על כל המסמכים על מנת לא לפספס שום דבר.

חברת TARGUM 4 U מזמינה אותך להצטרף למשפחת הלקוחות המרוצים שלה, הנהנית מתרגום איכותי, מהיר ובמחירים אטרקטיביים!

 

בנינו אתר חדש, אז אנחנו מציעים הצעה חדשה

  • 20% הנחה
  • על שלושת העמודים הראשונים
  • לכל השפות
  • לכל הלקוחות

דברי המנכ"לית

נגן וידאו

שאל אותי שאלה

מה יש ללקוחות שלנו להגיד

Scroll Up

אנחנו כאן לחסוך לך זמן - רק תשאיר פרטים ואנחנו נחזור אליך מתי שנוח לך