שירות תרגום מקצועי

תרגום מקצועי

 הגעתם למקום הנכון!
בעידן הגלובלי בו אנו חיים יש חשיבות גבוהה מאוד לתרגום בכלל ולתרגום מקצועי בפרט. במרחק קליק אחד ניתן ליצור קשר עם לקוחות ממדינות שונות כמו רוסיה, ברזיל, סין, הודו, ארה"ב ועוד, ותרגום מקצועי ומוצלח יכול לגרום לכם לנסוק!

מתרגם מקצועי טוב בקיא בניואנסים הדקים ביותר
תרגום מקצועי יכול להיעשות רק ע"י מתרגמים מקצועיים, הדוברים את שפת המקור ובקיאים בסלנג, בניואנסים, בתרבות, בהיסטוריה ועוד. לרשות חברת TARGUM 4 U עומדת נבחרת מנצחת של מתרגמים מקצועיים ואיכותיים, המתמחים במגוון רחב של שפות, כך שכל לקוח יכול ליהנות מתרגום מושלם לשפה לה הוא זקוק.

 

TARGUM 4 U – כל יתרונות התרגום במקום אחד:
ניהול פרויקטים גדולים בזמן קצר  – אחד היתרונות הבולטים של חברת TARGUM 4 U  טמון ביכולתה של החברה לנהל פרויקט תרגום גדול ומורכב בזמן קצר, תוך כדי שמירה על איכות גבוהה .
התנהלות מול איש קשר אחד – איך מתמודד לקוח שצריך למשל תרגום של שלוש שפות? במידה והוא פונה למתרגם יחיד עליו לפנות לשלושה מתרגמים שונים! מעבר לכאב הראש מדובר על בזבוז משווע של זמן. בעבודה מול TARGUM 4 U  ההתנהלות היא רק מול אדם אחד, מנהל הפרויקט, ולא משנה כמה שפות יש לתרגם.
זמינות מרבית – נושא הזמינות הינו חשוב ביותר. צוות המשרד עובד סביב השעון  , מתחייב ועומד בלוחות זמנים קצרים, תוך כדי שמירה על רמת תרגום גבוהה ואיכותית.
תודעת שירות גבוהה ויחס אישי – השירות שמקבלים לקוחות החברה הינו אישי, וכולל ליווי צמוד לאורך כל הפרויקט. מנהל הפרויקט, שמלווה את העבודה מטעם TARGUM 4 U, זמין לכל שאלה או בקשה.
הגהה ועריכה מקצועית – הפרויקט נמסר ללקוח רק אחרי שעבר הגהה ועריכה מקצועית ע"י מתרגם נוסף בתחום ההתמחות . החברה שומרת על סטנדרט עבודה גבוה ומקצועי, ולכן כל עבודת תרגום עוברת דאבל צ'יק על כל המסמכים על מנת לא לפספס שום דבר.

חברת TARGUM 4 U מזמינה אותך להצטרף למשפחת הלקוחות המרוצים שלה, הנהנית מתרגום איכותי, מהיר ובמחירים אטרקטיביים!

 

מה יש ללקוחות שלנו להגיד

פרויקטים שאנחנו מלווים
חברות שעובדות איתנו
תמלולים
מסמכים שתרגמנו

סיבות טובות לבחור בנו

זמן תרגום מהמהירים בשוק

אנחנו מספקים את השירות לפי לוחות הזמנים של הלקוח עם דגש על איכות המוצר התחייבות בעמידה בלוחות זמנים. תרגום מסמכים מהמהירים ביותר בשוק.

מתרגמים בעלי ניסיון בתחומם

כל מתרגם הוא מומחה בתחום מסוים. לצורך העניין בתרגום מסמך משפטי- עו"ד ממשרדנו יתרגם. תרגום טכני – איש מקצוע מאותו התחום הספציפי יעבוד על התרגום שלכם. לנו יש את אנשי המקצוע שאתם מחפשים. כל מסמך יקבל את האיש המקצועי ביותר שיתרגם אותו.

זמינות שלא חלמתם עליה

(זמינות מיידית) לא משאירים הודעות במענה הקולי. אנחנו תמיד נענה לך! 24/6. אנחנו חברת תרגום מהמובילות בארץ ובעולם.

ניסיון החברה ודיסקרטיות

אנחנו בעסק מעל ל-16 שנה יש לזה סיבה…
סודיות מובטחת בעת סגירת העיסקה החברה תחתום במידת הצורך על מסמך NDA.

כל שירותי התרגום

כל שירותי התרגום

רוצים הצעת מחיר בתוך שעה?

אנחנו כאן לחסוך לך זמן - רק תשאיר פרטים ואנחנו נחזור אליך מתי שנוח לך