תרגום מסמך מאנגלית לעברית

קחו את תרגום המסמכים שלכם צעד אחד קדימה!

,תרגום מסמך מאנגלית לעברית. כי עברית היא השפה המגשרת בין כל השפות בארצנו הקטנה. כולנו כור היתוך קטן, וכולנו צריכים לגשר על הפערים שנוצרים בין השפות השונות, התרבויות הססגוניות, והניבים המייחדים. בתרגום 4 יו, היתרונות שלנו נותנים את המענה להבנה משותפת וחיבור עם העולם. בין לקוחותינו נמנים: גופים גדולים, משרדי עורכי דין, חברות מסחריות, קרנות, עמותות, משרדי פרסום… כמו גם לקוחות פרטיים.

כן, לכולם יש:

כתובת אחת לשירותך – כדי לוודא ששום דבר לא נופל בין הכיסאות ושאכן ניתן  לך תרגום לעברית מקצועי ובזמן – אני, מנכ"ל תרגום-4-יו, הכתובת שלך לטפל ולדאוג לכל צורך ועניין מגדול ועד קטן – 24/7.

לוחות זמנים צפופים – כולנו מכירים את הביטוי: "אני צריך את זה לאתמול…". לכן אנחנו זמינים לתת לך מענה איכותי ומקצועי גם במקרים "דחופים" ו"בלתי מתוכננים".

לילה לבן במשרד –  בודאי הסיטואציה הבאה מוכרת גם לך: "יש לנו דד-ליין עד מחר בבוקר והכול צריך להיות חתום וסגור גם אם כולם נשארים כל הלילה". אל דאגה, אנחנו נעמוד לצידכם עד שיצא 'עשן לבן'.

כל סוגי העברית – לא מספיק לדעת עברית. כדי שהכול יהיה ברור ומדויק צריך גם לחיות את העברית המקומית על שלל מטבעות הלשון ומנהגי המקום.

קשת של התמחויות – עסקית, משפטית, טכנית, היי-טקית, רפואית… לכל עיסוק יש לנו את המתרגם שמתמחה וחי את אותו תחום. כך כולנו בטוחים שכל תרגום לעברית הוא בול מה שצריך להיות. לא ליד ולא בערך.

פרויקטים שאנחנו מלווים
חברות שעובדות איתנו
תמלולים
מסמכים שתרגמנו

מה יש ללקוחות שלנו להגיד

כל שירותי התרגום

כל שירותי התרגום

10% הנחה לרגל השקת האתר החדש
לפונים דרך האתר

רוצים הצעת מחיר בתוך שעה?

Scroll Up

אנחנו כאן לחסוך לך זמן - רק תשאיר פרטים ואנחנו נחזור אליך מתי שנוח לך