תרגום מסמך לאנגלית

תרגום לאנגלית
ככה זה בחיים. הכל דינמי, מושפע מלוחות זמנים צפופים, צרכים משתנים מרגע לרגע ויש פערים של הפרשי הזמנים בין ישראל לחו"ל שחייבים לגשר עליהם.
היתרונות שלנו נועדו לתת מענה למציאות זו ונהנים ממנה כל לקוחותינו ללא יוצא מן הכלל: גופים גדולים, משרדי עורכי דין, חברות מסחריות, קרנות, עמותות, משרדי פרסום… כמו גם לקוחות פרטיים. כן, לכולם יש:

כתובת אחת לשירותך – כדי לוודא ששום דבר לא נופל בין הכיסאות ושאכן ניתן  לך תרגום לאנגלית מקצועי ובזמן – אני, מנכ"ל תרגום-4-יו, הכתובת שלך לטפל ולדאוג לכל צורך ועניין מגדול ועד קטן – 24/7.

לוחות זמנים צפופים – כולנו מכירים את הביטוי: "אני צריך את זה לאתמול…". לכן אנחנו זמינים לתת לך מענה איכותי ומקצועי גם במקרים "דחופים" ו"בלתי מתוכננים".

לילה לבן במשרד –  בודאי הסיטואציה הבאה מוכרת גם לך: "יש לנו
דד-ליין עד מחר בבוקר והכול צריך להיות חתום וסגור גם אם כולם נשארים כל הלילה". אל דאגה, אנחנו נעמוד לצידכם עד שיצא 'עשן לבן'.

כל סוגי האנגלית – לא מספיק לדעת אנגלית. כדי שהכול יהיה ברור ומדויק צריך גם לחיות את האנגלית המקומית על שלל מטבעות הלשון ומנהגי המקום: 'אמריקנית', 'בריטית', 'אוסטרלית'… לכל סוג אנגלית יש
לנו את המתרגם שבשבילו זו שפת אם.

קשת של התמחויות – עסקית, משפטית, טכנית, היי-טקית, רפואית… לכל עיסוק יש לנו את המתרגם שמתמחה וחי את אותו תחום. כך כולנו בטוחים שכל תרגום לאנגלית הוא בול מה שצריך להיות. לא ליד ולא בערך.

תרגום מסמכים לאנגלית
פרויקטים שאנחנו מלווים
חברות שעובדות איתנו
תמלולים
מסמכים שתרגמנו

מה יש ללקוחות שלנו להגיד

כל שירותי התרגום

כל שירותי התרגום

20% הנחה לרגל השקת האתר החדש
לפונים דרך האתר

רוצים הצעת מחיר תוך שעה?

Scroll Up

אנחנו כאן לחסוך לך זמן - רק תשאיר פרטים ואנחנו נחזור אליך מתי שנוח לך