קצת עלינו

חברת התרגומים מספר 1 בארץ..

שנים של ניסיון הביאו אותנו לכאן.

על החברה
Targum4U היא חברת תרגום מקצועית בעלת ניסיון של שנים רבות בכל הנוגע לתרגום מגוון בשלל שפות. אנו בחברה שמים דגש נרחב על שני היבטים באופן מיוחד: איכות ומהירות. צוות החברה בראשות שרון ורדי שם לעצמו למטרה לספק את התרגומים האיכותיים ביותר, בזמן המהיר ביותר ואלה הם הקווים המנחים בעבודה היומיומית.

על השירות שלנו

אנו פועלים לפי כמה ערכים ברורים 
עמידה בזמנים, מקצועיות ללא פשרות, זמינות תמידית והשקעה בתוכן. כל אדם שהופך להיות חלק מהצוות שלנו יודע שעליו לעמוד בתנאים האלה, וכל לקוח חדש יודע שזה השירות אותו יקבל. בנוסף, כאשר מתבצעת הזמנה, מולכם, הלקוחות, עומד איש קשר אחד בלבד, המבצע את כל הפעולות עבורכם, על מנת שלא תצטרכו  לגשת לכמה בעלי
מקצוע שונים 

על הצוות
אצלנו, בחירת הצוות הנכון נמצאת בחשיבות עליונה. המתרגמים שלנו הם מתרגמים מנוסים, בעלי שפת אם בשפה הנדרשת, כאלה המכירים את השפה על בוריה, כולל מטבעות לשון, ביטויים וסלנג. שירות תרגום יועבר רק למתרגם שמתמחה בתחום בו עוסק הטקסט ואת הז'רגון בשתי השפות- שפת המקור ושפת התרגום. הצוות שלנו יודע שעמידה בזמנים אצלנו היא ערך עליון ולכן כל עבודה שתזמינו, לא משנה היקפה, תהיה מוכנה בדיוק בזמן.

על מקימת החברה
את החברה הקימה שרון ורדי אשר הגיעה מתחום שונה לחלוטין: תחום ניירות הערך. לאחר 16 שנים במקצוע, ראשית כמבצעת בזירת מסחר ולאחר מכן כמנהלת דסק בחברת בורסה, החליטה לעשות הסבה, והקימה את חברת Targum4U.
מאז ועד היום מספקת תרגומים מקצועיים לשלל לקוחות מרוצים.

על הלקוחות

בין שלל לקוחותינו תמצאו חברות וגופים גדולים, משרדי עורכי דין גדולים, קרנות נאמנות, עמותות, משרדי פרסום, וכמובן לקוחות פרטיים. כל אחד מהלקוחות שלנו מקבל את אותו שירות מקצועי, זריז ואדיב, בכל שעה. 

דברי המנכ"לית

נגן וידאו

שאל אותי שאלה

חברות שעובדות איתנו

אנחנו כאן לחסוך לך זמן - רק תשאיר פרטים ואנחנו נחזור אליך מתי שנוח לך