שירות תרגום מסמכים

תרגום מסמכים במהירות, על ידי מתרגמים המומחים בתחום המבוקש

תרגום מסמכים הוא תרגום של מסמכים שונים ממגוון תחומים, כגון מסמכים אישיים, מכתבים, תעודות לידה, תעודות בגרות, תעודות אוניברסיטאיות, תעודות נישואין וגירושין, אישורי משטרה, קורות חיים, מסמכים אישיים רפואיים, מסמכים אישיים ממוסדות ועוד. האופי השונה של המסמכים מצריך גמישות בתרגום, ודורשים מהמתרגם ידע וניסיון בכל אחד מסוגי מסמכים הללו. בשפות שונות ישנו שימוש במילים מוסכמות עבור תעודות בנושא מסוים, כך שנדרשת הכרה של השימוש הרשמי המקומי במושגים, בקרב דוברי השפה במדינה אשר לשפתה מתורגם המסמך. כל זאת על מנת לדאוג שהמסמך ייראה כמסמך התואם לשפה אליה הוא מתורגם, כפי שהיה נכתב בשפה זו אילו היה נכתב בה במקור. כמו כן, נדרשת הכרה ויזואלית של המסמכים ויכולת שימוש בגרפיקה המוסכמת בתרגומים של מסמכים רשמיים מהסוג הרלבנטי.

אצלנו בתרגום פור יו, רכשנו ניסיון רב בתרגום מסמכים מסוגים שונים. אנו מתמחים בכל סוגי המסמכים המקובלים. אנו נעזרים במתרגמים איכותיים עבור תרגום מסמכים. וכן דואגים להתאמת המסמכים מבחינה ויזואלית למסמך המקורי לשם זיהוי נאות של הפרטים המתורגמים.

מה יש ללקוחות שלנו להגיד

פרויקטים שאנחנו מלווים
חברות שעובדות איתנו
תמלולים
מסמכים שתרגמנו

סיבות טובות לבחור בנו

זמן תרגום מהמהירים בשוק

אנחנו מספקים את השירות לפי לוחות הזמנים של הלקוח עם דגש על איכות המוצר התחייבות בעמידה בלוחות זמנים. תרגום מסמכים מהמהירים ביותר בשוק.

מתרגמים בעלי ניסיון בתחומם

כל מתרגם הוא מומחה בתחום מסוים. לצורך העניין בתרגום מסמך משפטי- עו"ד ממשרדנו יתרגם. תרגום טכני – איש מקצוע מאותו התחום הספציפי יעבוד על התרגום שלכם. לנו יש את אנשי המקצוע שאתם מחפשים. כל מסמך יקבל את האיש המקצועי ביותר שיתרגם אותו.

זמינות שלא חלמתם עליה

(זמינות מיידית) לא משאירים הודעות במענה הקולי. אנחנו תמיד נענה לך! 24/6. אנחנו חברת תרגום מהמובילות בארץ ובעולם.

ניסיון החברה ודיסקרטיות

אנחנו בעסק מעל ל-16 שנה יש לזה סיבה…
סודיות מובטחת בעת סגירת העיסקה החברה תחתום במידת הצורך על מסמך NDA.

כל שירותי התרגום

כל שירותי התרגום

רוצים הצעת מחיר בתוך שעה?

אנחנו כאן לחסוך לך זמן - רק תשאיר פרטים ואנחנו נחזור אליך מתי שנוח לך